FacebookTwitterVKontakteПідписатися на RSS

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

Відеоуроки проводяться згідно з розкладом розміщеним на сайті, у відповідності санітарних норм.

Дистанційна освіта - це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь-який зручний час. Головне - мати доступ до Інтернету!!!

Ураховуючи технічні можливості навчального закладу в школі розроблено алгоритм надання освітніх послуг, а саме:1. На шкільному сайті створено розділ «Дистанційна освіта», де розміщені завдання з усіх предметів для 1-9 класів.2. Для кожного класу відведено окрему папку, де наявні завдання, пояснення вчителя щодо вивчення навчального матеріалу, відео/аудіосупровід, посилання на онлайн-ресурси, відеоуроки тощо; матеріали, за якими здійснюватиметься контроль набутих знань, умінь.3. Зворотній зв'язок буде здійснюватися черезViber, електронні пошти та блоги вчителів, Google Classroom, Classtime, Zoom тощо.4. Консультації будуть проводиться відповідно до основного розкладу навчальних занять закладу.5. Для учнів 1-4 класів НУШ пропонуються індивідуальні консультації з батьками через комунікаційні програми «Viber», «WhatsApp», «Telegram» тощо.

Звертаємо вашу увагу, що дистанційне навчання буде здійснюватися на безкоштовних веб-сервісах, платформах: Google Meet,Google Клас (Google Classroom), Classtime, Zoom тощо.


Вашій увазі пропонуємо покрокові алгоритми підключення до даних сервісів:

Google Классе (Google Classroom) -безкоштовний веб-сервіс створений Google для навчальних закладів з метою спрощення створення, поширення йкласифікації завдань безпаперовим шляхом. Основна мета сервісу прискорити процес поширення файлів між викладачами та учнями.

Вивчаємо Classroom -https://www.youtube.com/playlist?list=PLkZngqHiX-w93rLH2yTyvdfnzYFgXo_dV


Платформа "Classtime" -сервіс "Classtime" допомагає швидко і якісно опитати клас і миттєво відстежити, наскільки діти опанували матеріал. З ним можна легко зацікавити та згуртувати учнів і додати ігрові елементи в навчання. Інноваційну розробку вже використовують учителі в різних школах країни таусього світу.

Вивчаємо Classtime -https://www.youtube.com/playlist?list=PLiV2fvk3BKHV6--yAvdmbFfNJGkdYYxBP


Програма для відеоконференцій Zoom або Google meet -спрощений відеоконференцзв'язок і обмін повідомленнями на будь-яких пристроях.

Посилання на уроки в Google meet - розміщені в класрумі.

Вхід на сайт "Zoom" -https://zoom.us

Вивчаємо Zoom -https://www.youtube.com/watch?v=UYOGOKiLBWQ&feature=youtu.be


Бажаємо успіхів у навчанні!
Слідкуйте за оновленням розділу «Дистанційне навчання»!
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

/Files/images/000000/12345eroollllllorp.jpg

Рекомендований список літератури для додаткового читання wym-1583764644176

6 Платформи для дистанційного навчання під час карантину, репетиторства, курсів тощо 6 Платформи для дистанційного навчання під час карантину, репетиторства, курсів тощо6 Платформи для дистанційного навчання під час карантину, репетиторства, курсів тощо

Фізика, математика дистанційно ТОП 10 ресурсів

wym-1583765120308

Кiлькiсть переглядiв: 436

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.